Hotel Maravel Land

Rodinný hotel za dobrou cenu

V nabídce českých cestovních kanceláří tento hotel Maravel Land vždy byl, ale cenově, na to že to je „jen“ 3*, patřil mezi ty dražší.

Hotel Maravel Land; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Potěšující je, že se dá už sehnat s all inclusive službou za lepší peníze než před lety. A budete spokojeni. Nejsou tu skluzavky a tobogány, což k Řecku ani nepatří, ale písečno-oblázková pláž hned u hotelu, který je nízký a má pěstěnou zahradu. Strava je také o laťku výše než jiné 3* hotely.

Podívejte se na nabídku hotelu Maravel Land

Pokoj v hotelu Maravel Land; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

7km odtud je velké a na historii bohaté město Rethymnon,odkud vede pohodlná silnice na jih ostrova. Je to nejužší místo na Krétě a do letoviska Plakias na jih se dostanete autem za 40 minut.
Hotel Maravel Land je dobré výchozí místo na výlety oběma směry. Kréta je nádherný ostrov a za jednu dovolenou můžete stihnout opravdu hodně. Doporučuji si projít 16 kilometrů dlouhou soutěsku Samaria, výlet na růžové pláže Elafonisi a nebo do paláce Knossos.

Přečtete si další zajímavý článek o Krétě

Pláž u hotelu Maravel Land; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Mohlo by vás zajímat...

  • Na Krétě se vám bude líbit všude

    Kréta je ostrov vysokých hor s nedotčenou přírodou a krásnými plážemi. Vítr vám zde sem tam pocuchá vlasy a o výlety není nouze. Je to přece kolébka evropské civilizace.
  • Počasí na Krétě

    Počasí na Krétě je v letních měsících stálé a srážky čekejte na konci letní sezóny, až koncem října. Slunce zde svítí až 300 hodin v roce.
  • Letovisko Plakias, tipy na ubytování

    Letovisko Plakias na jihu Kréty, místo kde někdy fouká a místo, odkud se vydáte do hor.