Bali naleznete i na Krétě

Vesnice, kde to v létě příjemně ožije

Ano i v Evropě naleznete Bali. A to přímo na severu řeckého ostrova Kréta. Z letiště Heraklion (hlavní město ostrova) je letovisko vzdálené 50 kilometrů. Cesta je podel pobřeží pohodlná a rychlá.

Pláž letoviska Bali; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Jak bylo řečeno, letovisko je spíše nadnesený název. Opravdu se před vámi vynoří za zatáčkou, když pojedete kolem pobřeží. Ale stačí se tu zastavit, dát si v taverně čerstvě vymačkanou šťávu z pomerančů a nebo řecké jídlo, uvidíte, že tu začnete být spokojeni.
Podrobná nabídku zájezdu na Krétu.

Kréta je hornatý ostrov a přímo zde se hned převědčíte, jakmile vystoupáte pár kopečku a schody k hotelu. Aspoň se projdete a vyhládnete, pokud si tedy připlatíte all inclusive služby. Ale pro ty co mají s chůzí problém, vy si sem udělejte aspoň výlet třeba z letoviska Plakias.

Pozor! Toto místo patří mezi raritu na Krétě, nejsou tu totiž vlny.

Letovisko Bali; Zdroj: veranstalterka­taloge.de

Hotelů je zde několik, i na pláži tu jeden najdete s all inclusive službami. Studia bez stravy s výhledem na moře. Vše celkem v dobré cenové hladině, i co se týče cen v tavernách.

A nebo je libo navštívit Rhodos, s nádherným městem zapsaným na seznamu UNESCO?

Mohlo by vás zajímat...

  • Počasí na Bali

    Písečné pláže, úrodná a zelená krajina kolem sopky a nespočet chrámů. Období na návštěvu této krásy je vhodné kdykoliv.
  • Počasí na Krétě

    Počasí na Krétě je v letních měsících stálé a srážky čekejte na konci letní sezóny, až koncem října. Slunce zde svítí až 300 hodin v roce.
  • Na Krétě se vám bude líbit všude

    Kréta je ostrov vysokých hor s nedotčenou přírodou a krásnými plážemi. Vítr vám zde sem tam pocuchá vlasy a o výlety není nouze. Je to přece kolébka evropské civilizace.